WFF-Logo

 
22.11.2003  /  Moscow

  RESULTS 

up to place 8

JUNIORS-FITNESS
 1   Vitalij Gerasimov
 2   Aleksej Vasiljev
 3   Aleksej Chvostov
 4   Semen Bereznjak
 5   Miroslav Jonchev
 6   Pavel Shlikov
 7   Konstantin Chomutov
 8   Denis Krasnov
JUNIORS-PERFORMANCE
 1   Aleksandr Anashkin
JUNIORS-SUPERBODY
 1   Aleksander Djukarev
WOMEN-AEROBIC-FITNESS
 1   Jolanta Mileriute
 2   Jevgenija Galkina
 3   Marija Jefimova
 4   Greta Juknevichute
 5   Lora Aizelmann
 6   Natalija Voloschuk
WOMEN-AEROBIC-PERFORMANCE
 1   Alexandra Kukresh
 2   Kadri Kuusik
 3   Zhanna Bakumova
 4   Jekaterina Turova
 5   Tatjana Vorovko
 6   Jekaterina Pechko
WOMEN-AEROBIC-ATHLETIC
 1   Marina Faktorovich
 2   Anna Alexis
 3   Kristine Vedernikova
 4   Victoria Kravchenko
 5   Julija Omelchenko
 6   Oxana Tolochko
 7   Marina Melchenko
WOMEN-AEROBIC-SUPERBODY
 1   Marya Deksne
 2   Vera Jegorova
 3   Jelena Volkova
 4   Anastasija Titova
WOMEN-AEROBIC-EXTREM-SUPERBODY
 1   Renata Kevork Shirvanian
 2   Svetlana Sidoruk
 3   Irina Riabova
WOMEN-FITNESS JUNIORS (-18)
 1   Natalija Nazarova
 2   Jevgenija Galinka
 3   Greta Juknevichute
WOMEN-FITNESS JUNIORS (18 - 21)
 1   Jolanta Mileriute
 2   Anastasija Koshelkina
WOMEN-FITNESS
 1   Lora Aizelmann
 2   Marija Jefimova
 3   Natalija Voloschuk
WOMEN-FITNESS OVER  40
 1   Tamara Zrubinskaja
WOMEN-PERFORMANCE  JUNIORS (-18)
 1   Tatjana Vorovko
 2   Zhanna Bakumova
 3   Jekaterina Pechko
WOMEN-PERFORMANCE  JUNIORS (18 - 21)
 1   Alexandra Kukresh
 2   Kadri Kuusik
 3   Jekaterina Turova
WOMEN-PERFORMANCE
 1   Irina Stavickaja
 2   Aleksandra Pashpekina
 3   Galina Baklanova
 4   Ekatarina Ivanova
WOMEN-PERFORMANCE OVER 30
 1   Jelena Kochneva
 2   Tatjana Sharnenkova
 3   Jelena Chepkova
 4   Tatjana Polovnikova
WOMEN-ATHLETIC  JUNIORS (18 - 21)
 1   Anna Alexis
 2   Oxana Tolochko
WOMEN-ATHLETIC
 1   Oxana Usachiova
 2   Natalija Ivancich
 3   Marina Faktorovich
 4   Victoria Kravchenko
 5   Julija Omelchenko
 6   Marina Melchenko
 7   Julija Pronina
WOMEN-ATHLETIC OVER 30
 1   Marina Burinskaja
 2   Jelena Salenko
 3   Kristine Vedernikova
WOMEN-SUPERBODY JUNIORS (-18)
 1   Jelena Varzar
 2    Irina Riabova
WOMEN-SUPERBODY JUNIORS (18 - 21)
 1   Jelena Sergejeva
WOMEN-SUPERBODY
 1   Irina Zinchenko
 2   Jana Vladimirova
 3   Ljudmila Goshko
 4   Anastasija Titova
 5   Liudmila Senciugova
 6   Jelena Volkova
 7   Vera Jegorova
 8   Svetlana Subotina
WOMEN-SUPERBODY OVER 30
 1   Nadezhda Ivanova
 2   Inna Terasmaa
 3   Svetlana Levicheva
WOMEN-SUPERBODY OVER 40
 1   Jelena Juzbashjan
WOMEN-EXTREME-SUPERBODY
 1   Marta Aleshunaite
 2   Julija Nekrashevich
 3   Sania Sajdulina
 4   Ekatarina Soboleva
WOMEN-EXTREME-SUPERBODY OVER 30
 1   Marie Pierre Ripert
 2   Natalia Pronina
 3   Svetlana Sidoruk
 4   Renata Kevork Shirvanian
 5   Larisa Raskazova
WOMEN-EXTREME-SUPERBODY OVER 30
 1   Lala Akopian
 2   Olga Vasina
WHEELCHAIR-ATHLETES
 1   Sergej Beglik
MEN-FITNESS
 1   Olegas Gusarovas
 2   Ivan Vodianov
 3   Marat Bernatovich
 4   Matthias Krause
 5   Vladimir Shapazov
 6   Anton Trifonov
 7   Anatolij Mazan
 8   Andrej Kucharchuk
MEN-FITNESS OVER 30
 1   Franco Carlotto
 2   Sergej Syrchin
 3   Palle Rasmussen
 4   Oleg Fedorov
 5   Francois Moutel
 6   Vladimir Fediachin
MEN-FITNESS OVER 40
 1   Claude Fruit
 2   Anatoli Vechtchikov
 3   Frank Heumer
MEN-FITNESS OVER 50
 1   Alfredo Bernado
 2   Angelo Baglieri
 3   Vasilij Bespalenko
MEN-FITNESS OVER 60
 1   Alexander Encell
 2   Boris Granovskij
MEN-PERFORMANCE
 1   Dmitrij Chizkov
 2   Olav Kornelius Ovaa
 3   Lars Hyttel
 4   Roman Polshin
 5   Sergej Kirjuhin
 6   Peter Evangkeng
 7   Dmitrij Skripnik
 8   Viacheslav Akulov
MEN-PERFORMANCE OVER 30
 1   Nikolaj Kornyshev
 2   Vladimir Masljenkin
 3   Joey Arendt
 4   Damir Perkov
 5   Aleksandr Skakun
MEN-PERFORMANCE OVER 40
 1   Wolfgang Iben
 2   Oleg Troukhanov
MEN-PERFORMANCE OVER 60
 1   Biagio Filizola
MEN-ATHLETIC
 1   Marik Stefanovic
 2   Dainius Dzikevichus
 3   Aleksej Denisov
 4   Aleksandrs Lubomirovs
MEN-ATHLETIC OVER 30
 1   Vitalij Lebedenko
 2   Aleksej Popov
 3   Henning Kristensen
 4   Miroslav Choshaba
 5   Marko Terasmaa
MEN-ATHLETIC OVER 40
 1   Pavel Zinko
 2   Juri Novikov
 3   Sergej Trepak
 4   Valerij Tashkinov
MEN-SUPERBODY
 1   Silianos Ktistakis
 2   Vitalij Kalenskij
 3   Vitali Shadchnev
MEN-SUPERBODY OVER 30
 1   Andrej Susekin
 2   Nikolaj Christiakov
 3   Dmitrij Penkin
 4   Pavel Simonov
MEN-SUPERBODY OVER 40
 1   Mike Mitchell
 2   Jürgen Schirmer
MEN-SUPERBODY OVER 50
 1   Vedran Jaksic
MEN-EXTREME-BODY
 1   Kai Andre Kaknes
 2   Jurij Gucan
MEN-EXTREME-BODY  OVER 30
 1   Pavel Danilov
 2   Vitalij Loschionov
 3   Valentin Podunov
 4   Damir Ivanchich
MEN-EXTREME-BODY  OVER 40
 1   Michail Pechionkin
 2   Pavel Pligin
 3   Vytautas Juknevichus
MEN-EXTREME-SUPERBODY
 1   Sviatoslav Sheremeta
 2   Nikolaj Fuks
MEN-EXTREME-SUPERBODY  OVER 30
 1   Aleksandr Tumashevich
MEN-EXTREME-SUPERBODY  OVER 40
 1   Simo Olavi Bogdanoff
 2   Valerij Loktionov
PAIRS
 1   Aleks. Pashpekina / Marik Stefanovich
 2   Tatjana Polovnikova / Pavel Zinko
 3   Liudmila Senciugova / Andrej Bereznov
 4   Natalija Ivanic / Vitalij Kolenskij
 5   Tatjana Baranova / Roman Baranov
 6   Marina Burinskaja / Wolfgang Iben
 7   Inna Tarasmaa / Marko Terasmaa